GTWb_top GTWb_top
Blog > Komentarze do wpisu

Akcja LXIX - zgłaszanie tematów

Uwaga, do 25 bieżącego miesiąca zgłaszamy tematy na następną akcję pod tym adresem [link]. Jedna osoba może zgłosić jeden temat. Od 26 do końca miesiąca głosujemy.

Zgłoszone tematy:

1. Cały czas uczą nas od wczorajidzis
2. Ukryte szczegóły od hrabia_piotr
3. Czas płynie od monika
4. Malowany most od warszawista_z_witolina
5. Czy to jawa czy sen? od wisien4464
środa, 26 czerwca 2013
Komentarze
2013/06/26 02:44:11
@Marcin - Propozycja warta rozpatrzenia. :-)
@Hrabia_Piotr - Jestem tylko człowiekiem, posiadającym różne wady i ułomności. I nie mam zamiaru ukrywać, że widok głosów oddawanych na zgłoszone przeze mnie tematy "łechce moją próżność własną" :-).
Kopii kruszyć nie mam zamiaru. Przecież nie "wyzwałem Cię na ubitą ziemię" ani nie zgłosiłem zawiadomienia o kradzieży własności intelektualnej :-). Być może na fali nasilającej się walki z piractwem, miałbym jakieś szanse na zadośćuczynienie. :-)
Piotrze, wiem, że emotki nie oddają do końca charakteru wypowiedzi, jednak uwierz mi, że pisząc powyższe zdania gębula mi się cieszyła bardzo szeroko. :-)
@Lavinka - Lista (a nawet dwie listy) jest mi bardzo dobrze znana. Za każdym razem, kiedy przychodzi mi do głowy jakiś pomysł na temat akcyjny, sprawdzam czy już ktoś wcześniej nie zgłosił takiego samego lub podobnego tematu (przy okazji - "Domy jak klocki olbrzyma są na złej liście"). Robię to właśnie dlatego, żeby nie zgłaszać cudzych pomysłów. Zawsze staram się wymyślać tematy, dające dużą swobodę w opracowywaniu notek.
Jak już wcześniej pisałem, nikomu nic nie zabraniam, nie narzucam tylko grzecznie proszę. A kto jak zagłosuje, pozostawiam do decyzji głosujących.
2013/06/25 11:44:26
To ja dopowiem od siebie, ze większość moich "wygranych" tematów byłą autorstwa innych użytkowników. Tam z lewej jest lista do wyboru, jak się nie ma pomysłu, można zgłosić taki, ktory przepadł w głosowaniu miesiące albo lata wcześniej :) Ale niestety lista już jest bez autorów, więc kto pamięta swój ten pamięta i tyle :)
2013/06/25 07:54:29
Wisien, nie roszczę sobie żadnych praw do tytułu, jeśli zostanie przegłosowany, to sam napiszę "wygrał temat Wisiena". Nie ma o co kruszyć kopii.

W Japonii zbudowano kopię warszawskiego pomnika Chopina w uznaniu zasług naszego kompozytora, a nie w celu wykonania podróbki rzeźby Szymanowskiego.

Żeby było śmieszniej, temat "czy to jawa czy sen" też mi się bardzo podoba :)
2013/06/25 07:46:11
Wisien - tematy są recyklingowane i nie było do tej pory problemu z tym, że ktoś zgłosił temat, który jakiś czas temu zgłaszała inna osoba. Trzeba było walnąć znaczek kopirajta.
2013/06/25 03:17:43
"Okno" nadal czeka na wstawienie. Na szczęście obecnie jest tak ciepło, że chyba da się wytrzymać zanim je wstawię? :-)
2013/06/25 02:22:42
@Hrabia_Piotr.
Piotrze, miło mi, że tak bardzo spodobał Ci się mój pomysł na temat akcyjny, jednak nie podoba mi się sposób w jaki to wyraziłeś. Mogłeś napisać w komentarzach, mogłeś wysłać do mnie @mail, a przede wszystkim mogłeś poczekać do ostatniego dnia zgłaszania tematów. Tak się składa, że "Ukryte szczegóły" chciałem zgłaszać do skutku. Poprzedni mój temat, który nie przeszedł w głosowaniu, na razie odpuściłem. Na razie. Też mam zamiar do niego powrócić.
W związku z zaistniałą sytuacją, zgłosiłem inny temat. Oczywiście nikomu nie nie mogę niczego zabronić, jednak zwracam się z prośbą, aby tym razem nie głosować na "Ukryte szczegóły".
2013/06/22 10:08:36
A ja mam totalną pustkę w głowie, więc tym razem chyba ze zgłaszania nici. Obym tylko nie przegapila głosowania :)
2013/06/22 07:04:59
Spodobał mi się pomysł na ten temat miesiąc temu, przepadł w głosowaniu więc wstawiam. Ale jeśli teraz wygra, to obiecuję, że nie będę sobie przypisywał autorstwa :)
2013/06/22 01:02:53
Zapomniałem napisać, że "Okno" wstawię. :-)
Materiały czekają na opracowanie.
2013/06/22 01:01:04
O kurczątko, czy ja śnię?
Z braku czasu napiszę krótko - nie podoba mi się to co widzę.
Temat rozwinę przy następnej wizycie.


Dodaj komentarz

Autor:
Login lub pseudonim
Hasło (opcjonalnie)
Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP.
Treść:
Sblam! Antyspam

Valid HTML5

Poprawny CSS!