GTWb_top GTWb_top
niedziela, 19 kwietnia 2009
Wiosna trochę sprawę pomieszała bo syf stał się jakby mniej widoczny, jednak nasze czujne zmysły nie dadzą się omamić pierwszymi promieniami słońca.
Linki do syfiastych notek wklejamy w tym miejscu. Startujemy jak zwykle o północy!
Miłej zabawy :)

środa, 15 kwietnia 2009
Jakiś czas temu Hanula napisała w komentarzu:

16 u mnie na Bacha15 jest Drozda i Czerwony Tulipan o 18.30. Stacja metra Służew i prosto do przodu do baraku. Zapraszam . Ja będę. Kto da znać , to mogę w metrze czekać.

A więc na prośbę Hanuli, jako że sama nie może tu zamieszać wpisów, informuję, że z powodu żaoby narodowej impreza została przesunięta na piątek na 19:30.

To tyle ode mnie.

W najbliższą sobotę tj. 18 kwietnia grupka przedstawicieli GTWb pod przywództwem moim i lavinki, o godzinie 13-tej udaj się na zwiedzanie zespołu pałacaowo-parkowego w Natolinie. Zbieramy się pod bramą pałacową przy ulicy Nowoursynowskiej, najpóźniej o 12.50.

Jeśli ktoś z wycieczkowiczów a nawet niewycieczkowiczów ( poza tymi osobami co się już zdeklarowały) miałby ochotę przed zwiedzaniem na małą przejażdzkę rowerowo-ursynoznawczą to proszę o kontakt na priva na adres rubeus(at)gazeta.pl

niedziela, 12 kwietnia 2009

Hrabia_Piotr ( a potem Lavinka u mnie na blogu) rzucił pomysł grupowego pozwiedzania zespołu pałacowo-parkowego w Natolinie. Zwiedzanie możliwe jest jedynie z przewodnikiem z biura PTTK "Trakt", w grupach 20-to osobowych.

Najbliższy temin kiedy można udać się na wycieczkę, to 18 kwietnia.

Więcej informacji na ten temat tu 

Jak ktoś by był chętny, niech da znać, to zarezerwuję bilety w biurze PTTK-u. Koszt jednego to 5,00 zł

 

 

 

środa, 01 kwietnia 2009

Warsaw Cycle Chic Ride

Zapraszamy Was na niedzielną przejażdżkę ścieżkami i ulicami (bocznymi) Warszawy. Tempo spacerowe, strój dowolny i frywolny (jako że Cycle Chic, więc radzimy właśnie na ubiór zwrócić szczególną uwagę), obowiązkowo kosz piknikowy z zawartością (a przynajmniej zawartość), warto też zabrać kocyk, by się na czymś położyć/usiąść.

Jeśli rower po zimie jest skrzypiący i nienasmarowany, albo ma niedopompowane koła i nie czujecie się na siłach z nimi zmierzyć... żaden problem, zajmiemy się tym pod Zygmusiem.

Należy się też przygotować, na to, że będziemy Wam robić zdjęcia, które potem trafią na bloga.

start: niedziela 5.04.2009 godz. 12:00 pod Kolumną Zygmunta (jak Masa Krytyczna)
kontakt: rower.warszawski (na) gmail.com
 Ciocia Lavinka i Wujek ToMi wyglądają tak:

Szykujcie więc swoje rowery miejskie, górskie, szosowe, trekkingowe, składaki i... do zobaczenia pod Zygmuntem!

czwartek, 26 marca 2009
Temat 18 akcji wybieramy do końca miesiąca. 

Uwaga, nowi członkowie GTWb - nie działa hasło z gazety. Trzeba się od nowa zarejestrować, trwa to chwilę na szczęście :)

Pzdr

lav
czwartek, 19 marca 2009
"Schody, schodki" Taki temat wybrał lud GtWb na XVII, prawie jubileuszową akcję :) Pod tą notką wstawiamy linki do akcyjnych notek: Byc może niektórym będzie "pod górkę", a niektórym wręcz przeciwnie... Ale przekonamy się dopiero gdy wybije godzina duchów 00:00 ! Akcja trwa do końca jutrzejszego dnia.
Have fun!
czwartek, 05 marca 2009
Jeśli ktoś ma ochotę w większym gronie pofotografować warszawskie klimaty kolejowo-indiustrialne, niech się stawi w najbliższą niedzielę między 11 a 11.20 pod Kinem Femina. Wybieramy się eksplorować Odolany. 
czwartek, 26 lutego 2009
Z powodu krótkiego lutego mamy tylko trzy dni na zastanowienie, wybór tematu i wklikanie decyzji, a jest z czego wybierać !
czwartek, 19 lutego 2009
Tu wstawiamy linki do akcyjnych notek: zmyślnych, zmysłowych i zmyślonych. Ale dopiero, gdy kur zapieje godzinę ZERO. Akcja trwa do końca jutrzejszego dnia.
Have fun! (jak to zwykł mawiać dobry Tatko)

Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!