GTWb_top GTWb_top
Uwaga, do 25 bieżącego miesiąca zgłaszamy tematy na następną akcję pod tym adresem [link]. Jedna osoba może zgłosić jeden temat. Od 26 do końca miesiąca głosujemy.

Zgłoszone tematy:

Brak tematów.

czwartek, 16 maja 2019
Niestety kończy się nasza domena i nie będziemy jej przedłużać, serwis będzie nadal dostępny, ale pod adresem http://gtwb.kylos.pl/
czwartek, 15 marca 2012
W ubiegłą niedzielę spędziłem kilka ładnych godzin łażąc po terenie Cytadeli Twierdzy Modlin. 
 Ponieważ byłem tam w celach 'niefotograficznych' z dużą grupą bawiąca się w geocaching, mającą konkretny plan działania i 'włażenia' w różne dziwne miejsca :-) , to miałem okazję tylko 'przelotnie' pozachwycać się widokami. A zapewniam was jest co oglądać :-). 

Jako, że czuję niedosyt, a samemu nie chcę mi się łazić, tak więc proponowałbym aby nadejście wiosny uczcić plenerem. 

Ponieważ trzeba wykorzystać czas kiedy a) nie ma jeszcze liści na drzewach b)nie porosły pokrzywy to w grę wchodzi okres do połowy kwietnia.

Proponowane terminy

31 marca (sobota)

1 kwietnia (niedziela)

14 kwietnia (sobota)

15 kwietnia (niedziela)

Czekam na odzew

Rubeus

 

 
wtorek, 22 lutego 2011

Czyli półakcja zaproponowana przez Hrabiego Piotra w komentarzach. Chodzi o to, ze przez lata istnienia GTWb przewinęło się mnóstwo niewykorzystanych tematów, które przepadły w głosowaniu. Znajdziecie je pod TYM linkiem.

6 marca, kto chce (i jeśli chce) dodaje pod szyldem GTWb wpis na dowolni wybrany przez siebie temat, byleby był on wcześniej zgłoszony.

Nie wiemy jeszcze jak to zostanie przeprowadzone technicznie, najwyżej linki po staremu będziemy dodawać w komentarzach pod wpisem. I już.

W imienu Grupy Trzymającej Grupę Trzymajacą Warszawskie blogi

Lavinka

niedziela, 20 czerwca 2010

Z powodu awarii (kolejnej wrrrr...) serwera nie działa automatyczne zgłaszanie notek.

Wpisy akcyjne proszę dodawać w komentarzach do tego wpisu - później się zrobi z tym porządek

poniedziałek, 31 maja 2010

Przygotowałem zbiorcze zestawienie pomysłów na tematy akcji GTWb, zgłaszanych przez cały okres istnienia naszej grupy. Lista liczy ponad 260 pozycji i przedstawia się nader ciekawie.  Można ją sobie obejrzeć tu

  Uwaga ! Zestawienie nie obejmuje tematów, które zwyciężyły oraz takich, które zawierających taką samą myśl przewodnią co zwycięzca lub inna zgłoszona propozycja. Nie gwarantuję, że wyłapałem wszystkie duble, lub to co usunąłem było czymś wtórnym. 

Dodatkowo pojawiła się podstrona zawierająca tematy wszystkich dotychczasowych akcji GTWb.

sobota, 20 marca 2010

Miałam założyć fanpejdża,ale nijak nie mogłam wstrzelić gtwb jako strony do odpowiedniej kategorii - poszłam po rozum do głowy i założyłam grupę. Może to i mnożenie bytów, nie musicie się oczywiście zapisywać, ale kto chce - linkuję:

http://www.facebook.com/group.php?gid=110398888972236&ref=ts

piątek, 05 lutego 2010

Ostatnio przyłączyło się do GTWb kilka nowych osób. Nie Pamiętam dokładnie kto i kiedy, wrzucam linki do tych co mi się kojarzą. Reszta niezauważona może przywitać Się w komciach .Wybaczcie, jeśli kogoś pominęłam :)

http://alien181.fotolog.pl/

http://arturrr.wordpress.com /

http://frontwola.blogspot.com/

http://warsawstreetart.wordpress.com/

http://nocnypociag.blogspot.com/

http://blog.piotrgalas.com /

http://zielinkawvavie.blogspot.com/

 

Nowych zapraszam na nasz grupowy blog z zagadkami. Żeby zadawać zagadki, proszę Się kontaktować z Hrabią Piotrem - właścicielem. 

WARSZAWSKIE ZAGADKI

niedziela, 20 grudnia 2009

Chciałem bardzo mocno przeprosić za zamieszanie z akcjami GTWb.

Co jakiś czas pojawiały się błędy w uruchomieniach i zakończeniach poszczególnych etapów akcji. Starałem się odnajdywać błędy i/lub sterować całym procesem ręcznie. Jednak niestety często udaję mi się zapomnieć jaki mamy dzień i przegapić te ważne dla akcji.

Ale to się zmieni. Deklaruje że siądę i gruntownie zajmę się sprawą obsługi akcji GTWb, które są w końcu najważniejszym zadaniem tej stronki. 

 

Na razie uruchomiłem stronkę z dodawaniem linków akcyjnych, ale nie będę kasował wpisu utworzonego przez Lavinkę. Możecie dodawać wpisy w zarówno w jednym jak i w drugim miejscu. Zajmę się poskładaniem tego w całość.

 

Jeszcze raz przepraszam.

 

Wojtek Credo - Credek

czwartek, 03 grudnia 2009

Z moich domowych rachunków wyszło mi,że uzbieraliśmy już ok. 210zł. A zatem zbiórka w tym roku zakończona :)

Bardzo dziękujemy :)

 
1, 2, 3, 4, 5 ... 17
Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!