GTWb_top GTWb_top
środa, 12 maja 2010
Weź udział w tworzeniu wspólnej FOTOKSIĄŻKI uwieczniającej ciekawe zakątki Warszawy!

Romantyczne zaułki na Pradze, intrygujący Mokotów, tajemnicze zakamarki Bemowa, a może majestatyczny Wilanów? Wyrusz z aparatem na fotograficzne łowy!

Uwiecznij na zdjęciu piękne, śmieszne, dziwne lub po prostu z jakiegoś powodu bliskie Ci zakątki Stolicy. Zgłoś zdjęcie do konkursu i zawalcz o atrakcyjne nagrody!

Do wygrania panoramiczny aparat Sony HX1, bon na usługi fotograficzne o wartości 500 zł, prenumeraty miesięcznika FOTOKURIER oraz kody rabatowe na darmowe wykonanie CEWE FOTOKSIĄŻEK.

Piętnastu zaklasyfikowanych przez internautów i jury autorów otrzyma FOTOKSIĄŻKI z nagrodzonymi pracami. Dodatkowo, każdy uczestnik konkursu otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł na własną FOTOKSIAŻKĘ.

Na Wasze prace czekamy do 24.05.2010. Pokażcie Warszawę w różnych jej obliczach! Czekamy na Wasze prace na www.konkurs.fotoksiazka.pl

Zasady zgłaszania prac:

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Konieczne jest podanie pełnego adresu zamieszkania, maila, oraz lokalizacji zdjęcia (ulica, dzielnica).

Na zgłoszone do konkursu prace, będzie można głosować tylko raz, na specjalnie do tego przygotowanej stronie internetowej


Ostatecznych zwycięzców wyłoni specjalnie powołane jury.  

Po zakończeniu akcji, nagrodzone prace pojawią się w galerii. Zostanie też zaprojektowana i opublikowana (w ilości 15 sztuk) CEWE FOTOKSIĄŻKA zawierająca nagrodzone prace.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu i opublikowane na stronie konkursowej.

Nagrody zostaną wysłane pocztą (do miesiąca po zakończeniu konkursu), przez organizatora konkursu lub będą do odebrania w wybranym przez zwycięzcę sklepie Fotojoker.

 

Głównym sponsorem nagród jest firma CEWE COLOR, będąca wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie obróbki zdjęć.

Wykonuje zdjęcia z wszelkich nośników cyfrowych i analogowych, na różnego rodzaju papierach fotograficznych oraz w różnych formatach. Zajmuje się także produkcją kalendarzy, fotokartek z własnymi zdjęciami  a także fotogadżetów i fotoobrazów.

Sztandarowym produktem firmy jest CEWE FOTOKSIĄŻKA. Dzięki łatwemu w obsłudze i intuicyjnemu oprogramowaniu, niemal każdy może przygotować FOTOKSIĄŻKĘ z wybranymi przez siebie zdjęciami. Program do tworzenia FOTOKSIĄŻEK i fotoatrakcji  można pobrać pod linkiem: www.odbitki.fotojoker.pl/cewe-fotoswiat.html

 

 

Firmy: FOTOKURIER (www.foto-kurier.pl) i FOTOJOKER (www.fotojoker.pl) są bezpośrednimi partnerami akcji.

Zapoznaj się z regulaminem

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!