GTWb_top GTWb_top
Uwaga, do 25 bieżącego miesiąca zgłaszamy tematy na następną akcję pod tym adresem [link]. Jedna osoba może zgłosić jeden temat. Od 26 do końca miesiąca głosujemy.

Zgłoszone tematy:

Brak tematów.

czwartek, 17 września 2009
Podsyłam za wujkiem Tomim.

Zbliża się termin 23. Akcji GTWb: Pocztówka z Ursusa, zaczynam więc keszować Ursus i zapraszam was tam na keszobranie. Jest tam kilka skrzynek (keszy), a z okazji akcji przybędzie jeszcze kilka (chwilowo lub na stałe).

1) Przeniosłem do Ursusa mobilny kesz Norka Stworka wraz z geokretem Stworkiem - znajdzuje się na przystanku autobusowym Zagłoby 1 - o ile się nie mylę, najbardziej na zachód wysunięty przystanek w Warszawie. Więcej o Norce i Stworku w powyższych linkach.

update: Stworka już nie ma w Ursusie, ruszył dalej w podróż2) Teraz coś dla lubiącym mocne wrażenia - łażenie po opuszczonych halach fabrycznych, ganianie się z ochroną... czyli kesz w Zakładach Mechanicznych Ursus.3) Kolejny kesz mobilny - tym razem mój, startuje ze stacji PKP Ursus Północny - Sakiewka z kwiatuszkiem. Sakiewka powędrowała dalej.


Nie wiesz o co chodzi, a chciałbyś/chciałabyś się pobawić w geocaching, albo przynajmniej dowiedzieć się o co cho? Na OpenGeoWiki znajdziesz informacje o geocachingu, a na stronie opencaching.pl możesz poszukać skrzynek ukrytych w Twojej okolicy i zacząć zabawę.
Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!