GTWb_top GTWb_top
Uwaga, do 25 bieżącego miesiąca zgłaszamy tematy na następną akcję pod tym adresem [link]. Jedna osoba może zgłosić jeden temat. Od 26 do końca miesiąca głosujemy.

Zgłoszone tematy:

1. Koniec. Zamykamy. od fi(l)ip
2. Więcej optymizmu! od warszawista_z_witolina
sobota, 21 marca 2009

Centrum Kultury Łowicka z okazji planowanej na kwiecień wystawy "Plany na przyszłość" (co nieco o tej wystawie można przeczytać tu ), ogłosiła otwarty konkurs fotograficzny pt. "Warszawa na Eksport". Jak piszą organizatorzy :

"Czekamy na zdjęcia unikalne i intrygujące, nie na pocztówkę. Chcemy wydobyć z Warszawy to co jest tylko tutaj i czego nie znajdziemy nigdzie indziej w Polsce, Europie, na świecie. Tak, żeby każdy chciał przyjechać i zobaczyć nasze miasto na własne oczy. Pokaż wyjątkowy klimat, przestrzeń i miejsce, ludzi. Zdjęcie nie musi być ładne, ale musi trafić w punkt. "

Więcej informacji na stronie warszawanaeksport.pl 

Uwaga ! Ważne ! Zdjęcia trzeba dostarczyć w postaci odbitki (wydruku).

Regulamin konkursu (plik pdf)

wtorek, 10 marca 2009
Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na spotkanie poświęcone odkrywaniu nieznanej twarzy Warszawy we współczesnej fotografii. O fotograficznych portretach stolicy rozmawiać będą Olgierd Budrewicz, Marian Schmidt oraz Izabela Wojciechowska. Zaprezentowane zostaną także zdjęcia wykonane przez uczestników cyklu warsztatów fotograficznych Warszawa - twarze miasta. Spotkanie odbędzie się 12 marca, o godz. 17.30, w Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego. WSTĘP WOLNY.

See You!

Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!