GTWb_top GTWb_top
wtorek, 21 października 2008
Z okaji zakończeni budowy I-ej linii metra, serwis 'Mój Ursynów; ogłosił akcję pt. 'Sfotografuj metro na Ursynowie' i prosi o nadsyłanie zdjęć ursynowskiego odcinka metra. Zarówno tych historycznych z początków eksploatacji, a nawet z okresu budowy, jak i współczesnych. 

Zdjęcia można nadsyłać do końca października na adres: ursynowblog@gazeta.pl 


Rubeus
wtorek, 07 października 2008
Od najbliższej soboty Królikarnia zaprasza na wystawę słynnego fotoreportera Henri Cartier-Bressona. Komu nieobce jest poniższe foto, dokładnie wie o kogo chodzi. Jeśli nie-e, to zapraszam do ciekawej lektury na Fotopolis.


zdjęcie z netu

To może być decydujący moment :D
Ja idę.
See You!

niedziela, 05 października 2008

Fundacja Hereditas zaprasza do udziału w Warszawskiej Jesieni Fotograficznej 2008
corocznym konkursie fotograficznym z nagrodami, którego każda edycja przebiega pod innym hasłem. W tym roku, dla czwartej już edycji, proponujemy temat:

"Warszawa - magia wielkiego miasta."

Zachęcamy do tego, by spróbować spojrzeć na Warszawę przez obiektyw naszego aparatu fotograficznego, jak na miejsce magiczne. Nie chcemy podpowiadać, w jaki sposób i gdzie szukać owej magii, bo dla każdego z nas inne miejsce, inny warszawski detal, inny moment czy odmienna sytuacja może stać się takim magicznym symbolem miasta. Może będzie to magia nieustannego pędu i pośpiechu, przerażająca magia cywilizacyjnej dżungli, która odpycha ludzi od siebie, a zarazem ich przyciąga, a może tą magią będzie niewielka wydzielona, spokojna enklawa w samym środku wielkomiejskiego ruchu i gwaru? Może magiczną wyda się jakaś postać albo budowla?

Na prace czekamy do 15 października 2008 r.

Do udziału w Kapitule Konkursowej zaprosimy wybitnych warszawskich profesjonalnych fotografików. Podczas uroczystego wernisażu wystawy galeryjnej odbędzie się gala wręczenia nagród laureatom. Najlepsze prace w ilości 50 sztuk będą eksponowane na wystawie w jednej z warszawskich galerii, a prace nagrodzone i wyróżnione zostaną wystawione na ekspozycji plenerowej w warszawskich Łazienkach.

Źródło

Regulamin

Co prawda chcą odbitki i zdjęcia bez obróbki cyfrowej,ale na pewno coś wynajdziecie :)

Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!