GTWb_top GTWb_top
niedziela, 14 lutego 2010

Być może część z was otrzymała zaproszenie na swoją skrzynkę, ale uważam, ze warto zaprezentować szerzej

---------------------------

Fotomiastiko.pl – warszawski fotoblog 


Galeria Jabłkowskich uruchamia pierwszy warszawski, społecznościowy fotoblog. Pod adresem www.fotomiastikon.pl już od 15 lutego 2010 roku można publikować, oceniać i komentować warszawskie fotografie.

Fotomiastikon to nowatorski projekt społecznościowy, w ramach którego powstaje zbiór fotografii o tematyce związanej z Warszawą. Zdjęcia publikowane w serwisie www.fotomiastikon.pl dokumentują zarówno codzienne życie miasta, jak wydarzenia niecodzienne, sytuacje oficjalne i osobiste, prezentują architekturę miasta, ludzi miasta, miejsca znane i nieznane. Fotografie opatrzone są krótkim komentarzem autora.

Projekt Fotomiastikon adresowany jest do stołecznych fotoblogerów, oraz wszystkich tych osób, których pasją jest zarówno fotografia jak i miasto – Warszawa. Centralnymi elementami projektu są fotoblog www.fotomiastikon.pl oraz stołeczna galeria fotografii – Galeria Jabłkowskich (Chmielna 21, w podwórzu).

Uczestnicy projektu rejestrują się w serwisie www.fotomiastikon.pl i publikują w nim zdjęcia opatrzone opisem. Internauci mogą je oglądać, oceniać i komentować. Od 15 maja 2010 roku wybrane fotografie będą prezentowane w Galerii Jabłkowskich. Jednorazowo eksponowanych będzie 30 fotografii w formacje Ao. Wystawa aktualizowana będzie każdego 1 i 15 dnia miesiąca – 10 najdłużej eksponowanych zdjęć zastępowanych będzie 10 nowymi. Kilka razy w roku z fotografii zamieszczanych w serwisie komponowane będą wystawy tematyczne. Projektowi Fotomiastikon w Galerii Jabłkowskich towarzyszyć będą różnorodne wydarzenia: warsztaty fotograficzne, koncerty, projekcje filmowe, itp

Fotomiastikon jest przedsięwzięciem non-profit realizowanym w ramach działań Galerii Jabłkowskich przez firmę Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy oraz Stowarzyszenie Przyjaciół DTBJ pod patronatem Warszawskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Fotografików.

Kontakt:
Łukasz Wojtasik

Galeria Jabłkowskich, lukasz.wojtasik@fdn.pl, 0502036512

Strona na Facebook'u

 


Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!