GTWb_top GTWb_top
Uwaga, do 25 bieżącego miesiąca zgłaszamy tematy na następną akcję pod tym adresem [link]. Jedna osoba może zgłosić jeden temat. Od 26 do końca miesiąca głosujemy.

Zgłoszone tematy:

1. Warszawskie ścieżki rowerowe od torowy
2. Piknik nad rzeką od lavinka
czwartek, 26 listopada 2015
Uwaga, do 25 bieżącego miesiąca zgłaszamy tematy na następną akcję pod tym adresem [link]. Jedna osoba może zgłosić jeden temat. Od 26 do końca miesiąca głosujemy.

Zgłoszone tematy:

1. Straszno i śmieszno od wczorajidzis
2. Zegary od kaarolcia26
3. Czegokolwiek pięć od mokotofil
sobota, 21 listopada 2015
wtorek, 03 listopada 2015
Listopad w Klubie Komediowym będzie zupełnym, przeciwieństwem tego, co dzieje się na zewnątrz. Właściwie im ciemniej i zimniej, tym ciekawiej i milej w piwnicy przy pl. Zbawiciela. W tym miesiącu do klubu zawita artystyczna różnorodność i wielopokoleniowość. Pojawi się Jacek Fedorowicz ze swoim autorskim wieczorem, odbędzie się Wielka Bitwa na Freestyle, zostaną zorganizowane urodziny kultowego artysty Juliana Antoniszczaka. Fanów teatru improwizowanego Klancyk ucieszy informacja, że grupa zacznie grać dwa różne spektakle w wybrane piątki. Listę gości uzupełnią Czesław Śpiewa, Michał Ogórek, Mirosław Wlekły, a nawet naukowcy z Centrum Nauki Kopernik! 3-8.11
Pierwszy tydzień rozpoczniemy (3.11) monodramem ?Co modna Pani wiedzieć powinna?, który dekonstruuje szereg obowiązków i powinności nakładanych na współczesne kobiety.  W środę (4.11) gościem specjalnym Klubu będzie Jacek Fedorowicz, który zaprezentuje swój autorski projekt, pełen skeczy komediowych monologów. Klancyk (6.11) ze względu na zmniejszenie widowni w  Klubie zadebiutuje z podwójnym graniem jednego wieczoru. Najpierw o godz. 19:00 przedstawią Zaburzone osobowości a godz. 21:00 Pana Harolda. Reszta repertuaru to raj dla fanów improwizacji, w tym tygodniu pojawią się: Humbuk, Musical Improwizowany oraz spektakl improwizowany dla najmłodszych widzów ? Nikt nic nie wie. Chętni w spróbowaniu swoich sił w impro mogą wybrać się (5.11) na wieczór krótkich gier, po którym odbędzie się dżem.

9-15.11
Kolejny tydzień to koncerty Piotra Sikory oraz Zespołu Ryby, kultowe dubbingi  sejmowe, gdzie improwizatorzy zaprezentują widowni swoją wizję rzeczywistości (10.11). Na scenę klubu powraca także wieczór obrzydliwości , czyli improwizacja bez tabu i żadnych granic (12.11). Klancyk ponownie zaprosi na  swój podwójny wieczór, najpierw zagrają motywy związane z  piątkiem 13go (13.11 godz.19:00), a potem krótkie gry, czyli format Komora maszyny losującej jest pusta (13.11 godz. 21:00). Zwieńczeniem szalonego tygodnia będą urodziny Juliana Antoniszczaka (14.11). Wieczór ?Na tropie Entropii ? Julian Antonisz? to wspólne oglądanie filmów, improwizacje, komiksy, muzyka i nawet super specjalne drinki plazmotwory. Tuż po awangardowych urodzinach wraz w Klubie odbędzie się Wielka bitwa na Freestyle, organizowana we współpracy z Radiem Kampus. Dla miłośników Warszawy, Hulaj przygotował improwizacje po warszawsku, spektakl do którego inspiracją będą dawne zdjęcia stolicy (15.11).

16-22.11
Kolejny tydzień to przede wszystkim różne formy improwizacji ? duety (Pip Show,  Sufin/Młynarski) i trio Hurt Luster (17.11), Mała gra o nic, czyli komediowy  teleturniej improwizowany prowadzony przez mistrza w tej dziedzinie ? Maćka  Buchwalda (19.11) i Bitwa na dubbingi (21.11). W środę 18.11 gościem  specjalnym grupy Hofesinka będzie Czesław Śpiewa. Improwizatorzy zagrają  do jego monologów, a może i piosenek. Trzeci tydzień listopada to także święto dla fanów stand-up?u. W tym tygodniu (19.11) pojawi się na scenie Antek Syrek-Dąbrowski ze swoim autorskim projektem  ?Everyman?, a w niedzielę (22.11) Klub Komediowy i Centrum Nauki Kopernik  zapraszają na Pierwszy stand-up naukowy.

23-30.11
Ostatni tydzień listopada do trzeci odcinek serialu teatralnego ?Fabularny  przewodnik po?Ostatnich pożegnaniach? (25.11), seria komentarzy do  rzeczywistości w ramach ?Wiadomości z ostatnich chwili? z Michałem Ogórkiem  (26.11) oraz element tradycji, czyli improwizowane Andrzejki (29.11) w Klubie  Komediowym. Klancyk zaprosi na trzeci spektakl w cyklu ?Non-fiction? z Instytutem  Reportażu i będzie grał do inspiracji Mirosława Wlekłego.  W tym tygodniu odbędzie  się także premiera drugiej części autorskiego skecz show ?Niektóre długopisy  piszą wolnej? (28.11), który stworzyli artyści związani z Klubem.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi wydarzeniami na stronie www.komediowy.pl oraz do rezerwacji online:
www.komediowy.pl, www.facebook.com/klubkomediowy

Kontakt:
Bartosz Młynarski
Klub Komediowy
Manager programowy i ds. promocji i marketingu
e-mail: bartek@komediowy.pl, tel. 666 950 804
niedziela, 01 listopada 2015
W pałacowym cieniu (3) 60%
60%
Posadzki (0) 0%
0%
Pamparam (0) 0%
0%
Zdrowa kamieniczka (0) 0%
0%
Ja chyba śnię (2) 40%
40%
Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!