GTWb_top GTWb_top
Uwaga, do 25 bieżącego miesiąca zgłaszamy tematy na następną akcję pod tym adresem [link]. Jedna osoba może zgłosić jeden temat. Od 26 do końca miesiąca głosujemy.

Zgłoszone tematy:

Brak tematów.

poniedziałek, 05 listopada 2007

Zauważyliśmy, że sporo jest tu i ówdzie ciekawych i aktywnych blogów „warszawskich”. Przyszło nam do głowy, by od czasu do czasu poprosić autorów tych blogów o napisanie „warszawskiej” notki na ten sam temat, by później w kilka osób (każdy u siebie) opublikować swoje notki w zbliżonym terminie. Innymi słowy: kilka osób do jakiegoś wcześniej przyjętego terminu przygotowuje i publikuje u siebie wpis na taki sam temat. I tak narodziła się Grupa Trzymająca Warszawskie blogi (GTWb). Grupa kompletnie nieformalna, w miarę możliwości niezorganizowana a przede wszystkim niezależna. Taka społeczna inicjatywa (przepraszam, teraz mówi się: obywatelska).

W praktyce: sprawdzasz jaki jest aktuany temat Akcji i termin przygotowania wpisu (to zawsze znajdziejsz w zakładce "aktualnie Akcje"), przygotowujesz swoją notkę i informujesz nas o tym komentarzem pod najnowszym wpisem ogłaszającym Akcję. Kiedy minie termin zgłaszania - pojawia się notka z wynikami Akcji - tj. również z linkiem do Ciebie i Twojej notki. Oczywiście wcześniej musisz przystapić do GTWb ;)

Jeśli chcesz do nas dołączyć, dopisz się w komentarzu do tej notki i śledź, to co dzieje się na tym blogu. To tu wymieniamy się wszelkimi pomysłami i koordynujemy Akcje. Nie zapomnij umieścić loga GTWb u siebie na blogu (banery z logo do wklejania dostępne sa tu).

Zapoznaj się też z Zasadami (tutaj)

Punkt A.
Grupa Trzymająca Warszawskie blogi (GTWb) jest nieformalna i otwarta dla wszystkich chętnych.

Punkt Be.
GTWb nigdy i za nic nie ponosiła odpowiedzialności i nie będzie jej ponosić. Każdy odpowiada za siebie :)

Punkt Ce.
GTWb skupia blogi i ich autorów którzy chcą uczestniczyć w nieformalnych Akcjach organizowanych przez GTWb.

Punkt De.
Akcje organizowane przez GTWb polegają na przygotowaniu i opublikowaniu na łamach swojego bloga notki na uzgodniony temat związany z Warszawą. Formuła notki jest kompletnie dowolna.

Punkt E.
Temat akcji i termin publikacji notek uzgadniany jest wspólnie na blogu gtwb.blox.pl

Punkt eF.
Do GTWb zapraszamy wszystkich chętnych. Nie ma żadnych ograniczeń.

Punkt Gie.
nad tym punktem jeszcze pracujemy
. :) ale zapewniamy że Punkt Gie traktujemy ultraserio.

Punkt Ha.
Wszystkich przystępujących do GTWb prosimy o oznaczenie swojego bloga logo GTWb (do pobrania tutaj) oraz o dopisanie się w komentarzu do notki Wchodzę w to (notka znajduje się w kategorii „o co cho?”). Każdy uczestnik zostanie wykazany w odpowiedniej zakładce bloga gtwb.blox.pl

Punkt I. (to ważny punkt jest).
Własne notki związane z aktualną Akcją GTWb zgłaszane mogą być poprzez wklejenie linka do własnej notki w komentarzu pod notką na gtwb.blox.pl informującą o przyjętym najnowszym temacie akcji i terminie zgłaszania notek. Po upływie tego terminu zostanie opublikowana notka z „wynikami akcji” tj. z linkami do notek na blogach biorących udział w akcji, których autorzy umieścili na swoich blogach logo GTWb. Amen.

Punkt Jot.
Notki zgłoszone do udziału w Akcji po terminie opisanym w Punkcie I (tym powyżej) nie zostaną uwzględnione i nie będą promowane w notce z „wynikami akcji”.

Punkt Ka.
Członkowie GTWb którzy z jakichkolwiek przyczyn przestaną uczestniczyć w Akcjach GTWb po jakimś czasie znikną listy uczestników publikowanej na GTWb.blox.pl. Termin ten precyzyjnie określa Punkt Gie J

Punkt eL.
Członkowie GTWb mogą wykluczyć ze swojego grona każdego, kogo obecność będzie przynosiła wstyd i obciach. Szczegółowo reguluje to Punkt Gie ;)

Punkt eŁ.
Niniejszy zbiór Zasad nie stanowi żadnego regulaminu ani kodeksu. I tak jest już za długi. Wszelkie spory, sprzeczki i awantury, wojny i bijatyki prosimy załatwiać między sobą kulturalnie i zgodnie z netykietą.

Jesteśmy na etapie raczkowania - dlatego można dyskutować z powyższą propozycją Zasad :)
apgrejt: nie aktualne już :)

Poszukujemy bardziej sprawnego od nas, który z poniższych plików zrobi banerki które przenosić będą do bloga gtwb.blox.plJakbym umiał to bym sam zrobił :)
Poniżej propozycja logo Grupy Trzymającej Warszawskie blogi (GTWb). Podkreślam - propozycja :)Zachęcam do zgłaszania swoich projektów. Ważne, by można było przygotować (na podstawie propozycji) minaturki, które łatwo dwa się wstawić do menu bocznego na własnych blogach. Innym ograniczeniem, które trzeba brać pod uwagę jest to, że logo takie potencjalnie może pojawić się na przeróżnym tle... stąd zalecana jest prostota barwna:)

To co widać powyżej, jest w rozmiarze 100x141 pix, mam też ładną, czytelną wersję w rozmiarze 85x120 pic. Wydaję mi się, że takie maleństwa można śmiało wstawić do menu bocznego. Są oczywiście i większe mutacje...

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to za kilka godzin powinny pojawić się tu zasady GTWb czyli generalna odpowiedź na na klczowe pytanie: o co cho?

Tymczasem już teraz polecam subskrybcję kanału RSS ;) bo będzie ciekawie, a jeśli nie, to zawsze można odklikać RSS'a, nie?

Have fun.

PS: logo zostało "zaakcepotwane". Nie mniej propozycje można jeszcze zgłaszać, a co:)?
Właśnie powstała niezależna, nieformalna, niezawisła i samorządna Grupa Trzymająca Warszawskie blogi (w skrócie: GTWb).

Jesteś na jej blogu informacyjno - koordynacyjnym.

Więcej szczegółów jeszcze dziś.

Have fun.
1 ... 72, 73, 74, 75, 76
 
Archiwum
Wyniki ostatnich akcji

Valid HTML5

Poprawny CSS!